بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» وبلاگ نویسی مهمان چیست؟

وبلاگ نویسی مهمان چیست؟

وبلاگ نویسی مهمان چیست؟

تعریف وبلاگ نویسی مهمان یک روش بازاریابی محتوا و سئو است که در آن ،هر شخص برای تبلیغ برند شخصی و یا شرکتی خود ، یک پست وبلاگ را تحت عنوان وبلاگ تبلیغاتی در وب سایت یا وبلاگ شخص ثالث به صورت درج رپورتاژ ، می نویسد و منتشر می کند. وبلاگ نویسی مهمان یک برند تجاری را در معرض دید مخاطبان مرتبط قرار می دهد و می تواند یک روش موثر برای ایجاد آگاهی باشد - اما برای جلوگیری از مجازات Google باید این کار را با دقت انجام داد.


چرا ناشران وبلاگ های مهمان را پیشنهاد می کنند؟

وبلاگ نویسی مهمان می تواند یک توافق مفید باشد: ناشران می خواهند محتوای با کیفیتی برای مخاطبان خود و بازگرداندن آنها فراهم شود ، در حالی که نویسندگان برای ارتقاء نام تجاری خود به بستری نیاز دارند. پست های وبلاگ کاملاً آموزنده هر دو هدف را با نشان دادن تخصص نویسنده در مورد یک موضوع و ارائه محتوای اساسی به ناشر، به پایان می رسانند. خرده فروشان آنلاین می توانند در هر دو طرف این معامله باشند - آنها می خواهند محتوا بسازند و نام تجاری خود را در مقابل مخاطبان جدید بالا ببرند.

در اینجا پیشنهاد ما ساخت یک وبلاگ در سرویس وبلاگدهی بلاگسازان blogsazan.com و استفاده از امتیاز وبلاگ تبلیغاتی میباشد که با پرداخت مبلغی اندک ،امکان درج لینک و تبلیغ در وبلاگ برای شما میسر میگردد ، و لازم به ذکر است که بدون خرید این امتیاز ،امکان درج لینک تبلیغاتی در وبلاگ های سرویس بلاگسازان وجود ندارد .جهت سفارش و فعالسازی وبلاگ تبلیغاتی با مراجعه به بخش تبلیغات بلاگسازان ،بسته وبلاگ تبلیغاتی را خریداری نمایید.


وبلاگ های مهمان معمولاً بیش از حد تبلیغاتی نیستند - در عوض ، بهتر است به عنوان ابزاری برای آموزش مخاطب و ارائه بینش در مورد یک موضوع مورد، استفاده قرار گیرد و وبلاگ نویسی مهمان را به یک استراتژی بازاریابی تبدیل کند.

آهسته تر بروید تا سریع تر برسید! مطلب مرتبط آهسته تر بروید تا سریع تر برسید!


وبلاگ نویسی مهمان ، سئو و جریمه های Google

گذشته از مزایای نام تجاری و بازاریابی داخلی ، وبلاگ نویسی مهمان روشی برای بدست آوردن لینک های ورودی است. با نوشتن یک پست در وبلاگ ، وب سایت دیگری ، نویسنده می تواند از امتیاز PageRank به دامنه خود بهره مند شود.این روش مانند تمام تکنیک های سئو، مورد سوء استفاده قرار گرفته است. رئیس پیشین Google Webspam Matt Cutts به طور خاص این روش بی اثر را هدف قرار داده و آن را دلیل مجازات Google دانست.

این بدان معنی نیست که هر گونه بهره وری از وبلاگ نویسی مهمان ،با مجازات Google مواجه می شود و مزایای قابل توجهی نداشته باشد. بلکه این کار باید با دقت انجام شود.


بهترین روش ها برای وبلاگ نویسی مهمان در وب سایت های دیگر

مخاطبان مناسب را پیدا کنید. صاحبان ایده را بیابید. به این فکر کنید که مخاطبان آنها چه کسانی هستند و چقدر با مشتری شما ارتباط دارند. به عنوان مثال ، یک خرده فروش مد ممکن است یک پست مهمان را در یک وبلاگ معروف لباس مردانه منتشر کند.

متن منحصر به فرد بنویسید: هدف از وبلاگ نویسی به عنوان مهمان این است که خوانندگان بدانند چه کسی هستید و چه چیزی ارائه می دهید.

بیش از یک بار به بک لینک ندهید(Back Link) :بیوگرافی نویسنده یا لینک به محتوای وب سایتتان، روش های ساده ای برای لینک دادن به وب سایت شما می باشد - برای اینکه واقعاً محتاط باشید ، توجه کنید که لینک هایی که به وب سایت شما باز می گردند ویژگی nofollow  را اعمال کنند. این بدان معناست که شما از مزایای تبلیغاتی بهره مند می شوید و SEO را فدای اطمینان از تعامل بدون مجازات Google می کنید.

آیا کسب و کار های آنلاین باید پست های مهمان را در وبلاگ خود بپذیرند؟

به همان دلایلی که وب سایت های دیگر ممکن است پست های مهمان شما را بپذیرند شما هم بپذیرید. شرکاء ، طرفداران و صاحبان ایده ممکن است بخواهند با حضور در وبلاگ شما اعتبار خود را تقویت کنند. نکته اصلی این است که تصمیم بگیرید که آیا یک مهمان بالقوه می تواند به طور واقعی به مخاطبان شرکت شما کمک کند یا خیر . بررسی کنید که آیا خلأ محتوایی دارید که یک وبلاگ نویس میهمان بتواند در پر کردن آن به شما کمک کند - به عنوان مثال ، یک فروشگاه آنلاین که اسباب بازی های منحصر به فرد برای کودکان می فروشد ، ممکن است یک وبلاگ مهمان را از یک روانشناس کودک بپذیرد و توضیح دهد که کدام یک از انواع اسباب بازی ها برای شخصیت های مختلف بهتر است.


بلاگسازان

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! مشاهده