وبلاگ نویسی مهمان: راهنمای گام به گام

» وبلاگ نویسی مهمان: راهنمای گام به گام

راهنمای گام به گام وبلاگ نویسی مهمان با ساخت وبلاگ تبلیغاتی

وبلاگ نویسان مهمان ناموفق مانند فروشندگان، خانه به خانه عمل می کنند. آنها تا جایی که ممکن است درها را می زنند، و امیدوارند که حداقل چند نفر بله بگویند.

وبلاگ نویسان مهمان موفق، مانند مهمانانی دعوت می شوند. آنها یک در را می زنند ، دستورالعمل های ارسال را دنبال می کنند و مطالب خود را ارائه می دهند.

وبلاگ نویس مهمان ،  دلیله هارت ، توصیه می کند ، "قبل از درخواست از وبلاگ مهمان ، یک گفت و گو ایجاد کنید ..."ایجاد ارتباط با میزبانان وبلاگ نویسی مهمان ( سرویس های ارائه دهنده وبلاگ تبلیغاتی ) مهم است و با آنها مانند یک معامله رفتار نکنید.

سرویس بلاگسازان blogsazan.com یک سرویس دهنده قدرتمند و حرفه ای است که میتوانید براحتی وبلاگ خود را در آن ثبت نموده و پس از سفارش فعالسازی وبلاگ تبلیغاتی ، اقدام به انتشار پست مهمان نمایید.

با در نظر داشتن این چشم انداز و براساس آنچه از هر دو طرف معامله وبلاگ نویسی مهمان آموخته ام ، این فرآیند پنج مرحله ای شما را قادر می سازد تا ارتباط برقرار کنید و مقالات خود را در سایت های شخص ثالث منتشر کنید.

1. هدف خود را بدانید

مدت ها قبل از ارسال مطلب برای مقاله مهمان ، درباره هدف خود تصمیم بگیرید. چرا شما (و شرکت شما) می خواهید برای انتشار در سایت های دیگر محتوایی ایجاد کنید؟

یکی دو دلیل را انتخاب کنید. 

هنگامی که هدف خود را مشخص کردید، می توانید سایتهایی با پروتکل های وبلاگ نویسی مهمان، انتخاب کنید که به شما امکان دستیابی به آنها را می دهد. به عنوان مثال ، اگر هدف شما دستیابی به بک لینک در سایت شما است ، وبلاگی را دنبال نکنید که اجازه لینک های شرکت را ندهد.

2. چشم اندازها را شناسایی کنید

هنگام جستجوی گزینه های انتشار ، اطمینان حاصل کنید که سایت:


نکته: این تمرین جستجو می تواند یک تمرین ارزشمند برای یک کارآموز یا یک کارمند سطح ابتدایی باشد .


3. یک محتوای خوب تهیه کنید

قبل از شیرجه رفتن به عناصر یک مطلب عالی ، بیایید چند عنصر از یک محتوای بد را بررسی کنیم. در CMI ، نمونه های بیشتری از کارهایی که نباید انجام شود را بیشتر از آنچه باید انجام دهیم ، می بینیم. در این مثال ، فقط ایده هایی که از تلویزیون های هوشمند و غذاهای معجزه آسا گرفته تا تشک های بادی و بمب های گیشه (که ایده ای برای بازاریابی محتوا نیست) مشاهده میکنید. بدیهی است که فرستنده هرگز حتی سایت را نخوانده است ، چه رسد به رهنمودهای وبلاگ نویسی مهمان .

DeborahSweeney می گوید ، یک محتوا خوب خلا را پر می کند و چشم انداز تازه ای را ارائه می دهد.

در اینجا چند توصیه دیگر در مورد آنچه شما برای ساخت یک محتوای خوب - و در نهایت موفقیت آمیز - برای یک مقاله مهمان نیاز دارید ، آورده شده است:

پس از ارسال محتوا یا پست خود ، یک ایمیل پیگیری را برای دو تا سه هفته تعیین کنید. و هنگامی که با رعایت ادب ثبت نام می کنید گیرنده را مجبور به انجام کارهای اضافی برای پیدا کردن ارسال مقاله نکنید.

اگر محتوای شما رد شد ، از او سوال کنید که آیا خوب است که مفهوم را اصلاح کنید یا ایده دیگری ارائه دهید؟ اینگونه است که شما رابطه را ایجاد می کنید بدون اینکه به عنوان معامله با آن رفتار کنید.

از سایت میزبان پارامترهایی مانند تعداد کلمات ، قالب ترجیحی و تنظیمات راهنمای سبک و مهلت را بخواهید.

4. آماده انتشار شوید

هرچه ویرایش و انتشار پست خود را آسان تر کنید ، احتمال انتشار محتوای شما بیشتر است

بدست آوردن کلیه نیازها از قبل - و برآورده کردن این انتظارات - برای یک رابطه طولانی مدت ضروری است.

همانطور که مقاله را می خوانید ، مطمئن شوید که تبلیغات شخصی ندارد چون سایت تمایلی به انتشار آن نخواهد داشت و شما با تهیه یک تبلیغ تجاری و نه محتوایی که برای آنها مفید نیست ، به مخاطبان خود لطمه می زنید .

همانطور که مقاله خود را مطالعه می کنید ، اطمینان حاصل کنید که خود تبلیغاتی نیست

سرانجام ، آن را تا زمان مهلت ارسال کنید.

5. محتوا را برای طولانی مدت تبلیغ کنید

از زمان انتشار پست سوال کنید و اجازه ندهید که اشتراک اجتماعی مطالب شما پایان کار باشد. فعالیت های خود را پس از انتشار به عنوان گام های ایجاد یک همکاری قوی تر ادامه دهید.

نظرات را کنترل کنید و به هرکدام پاسخ دهید (بله ، منتقدان نیز) حتی اگر به اندازه "تشکر از به اشتراک گذاشتن افکار خود" است. حدود یک هفته پس از انتشار ، یک یادداشت تشکرآمیز برای مخاطب خود ارسال کنید و از نحوه تبلیغ آن مطلع شوید.

حدود یک ماه بعد ، پیگیری کنید تا از محتوای ارائه شده برای آنها بخوبی سوال کنید و به راحتی موفقیت های خود را در این زمینه کسب کنید.
آخرین مطالب این وبلاگآموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  ساخت وبلاگ