بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» وبلاگ و زندگی

وبلاگ و زندگی

وبلاگ و زندگی

بلاگ نویسی آسان است و هر کسی می تواند آن را با ساخت وبلاگ در بلاگ سازان یا یکی دیگر از سیستم عامل های وبلاگ نویسی رایگان انجام دهد و می توانید در عرض چند دقیقه وبلاگ خود را فعال کنید. هرکسی که فکر کند مهارت فنی یا نوشتاری ندارد ، به محض راه اندازی وبلاگ و اطمینان از شروع کار ، اعتماد به نفس پیدا خواهد کرد.برای ارتقا وبلاگ خود:

1.خوش بگذرانید

مردم در مورد وبلاگ نویسان شوخی می کنند اما من شرمنده نیستم که بگویم در واقع از برنامه ریزی ، تحقیق ، نوشتن و نگهداری وبلاگ خود لذت می برم. این کودک من است و من می توانم با آن کاری که دوست دارم انجام دهم. فقط من نیستم که از آن لذت می برم ، کریس بروگان پستی نوشت به نام من وبلاگم را دوست دارم . وبلاگ نویسی واقعاً سرگرم کننده است و احتمالاً به همین دلیل بسیاری از افراد درگیر آن می شوند.

2.خلاق باشید

همه ما به یک مرکز فروش خلاقانه نیاز داریم و وبلاگ نویسی به شما امکان می دهد جنبه خلاقیت خود را کشف ، گسترش و آزمایش کنید. نگه داشتن یک وبلاگ نیز فقط برای نویسندگان نیست. اگر این رسانه ها جذابیت بیشتری برای شما دارند ، می توانید از آن برای نمایش پروژه های بهسازی منزل ، نقاشی ها یا باغ گیاهان و ضبط و انتشار اطلاعات از طریق پادکست ها یا فیلم استفاده کنید.

3. دوست شوید

من برای ایجاد دوست یک وبلاگ ایجاد نکردم و هرگز انتظار نداشتم از طریق وبلاگ نویسی با مردم ملاقات کنم اما این اتفاق می افتد. برخی از بازدید کنندگان وبلاگ به طور طبیعی با محتوای وبلاگ شما ارتباط دارند ، آنها به دلیل آن به شما معرفی می شوند و با شما تماس می گیرند. با تشکر از وبلاگم ، با افرادی در ارتباط هستم که در غیر این صورت هرگز با آنها ارتباط نداشتم. شبکه افرادی که می توانید از طریق وبلاگ نویسی با آنها در ارتباط باشید یک شبکه جهانی است.

4.رتبه بندی موتور جستجوی خود را بهبود ببخشید

اگر وب سایت اختصاصی خود را دارید ، وبلاگی اضافه می کنید و مرتباً آن را به روز می کنید ،این کار می تواند نسبت به رقبای خود مزیت بیشتری داشته باشد زیرا موتورهای جستجو سایت های دارای محتوای جدید را ترجیح می دهند. مطمئناً شما باید درمورد موضوعاتی که مخاطبان هدف شما با موتورهای جستجو به دنبال آنها هستند ، بنویسید تا این مزیت را تجربه کنید و شما هرچه بیشتر بنویسید و هرچه بیشتر وبلاگ خود را به روز کنید ، مزایای بیشتری خواهید داشت.

5. کسب تخصص

اگر در تلاش برای ایجاد شغلی یا راه اندازی شغل جدید هستید ، حفظ وبلاگ، می تواند شما را در رده یک متخصص جای دهد. حتی اگر می خواهید در مطبوعات برجسته شوید ، اولین کاری که هر روزنامه نگاری که می خواهد درباره شما اطلاعاتی کسب کند ، استفاده از اینترنت است. شما می خواهید افرادی که شما را درگوگل جستجو میکنند، وبلاگ شما را پیدا کنند نه وب سایت دیگری با اطلاعاتی که هیچ کنترلی بر آنها ندارید.

نکاتی در مورد شروع باغبانی در آپارتمان مطلب مرتبط نکاتی در مورد شروع باغبانی در آپارتمان

6.پول بدست آورید

اگر تعداد مخاطبان قابل توجهی ایجاد کنید ، ممکن است بتوانید مرحله دوم درآمد را از وبلاگ خود ایجاد کنید. اگر علاقه مند به موضوع خود هستید و معتقد هستید که ممکن است به خوبی بتوانید آن را عملی کنید. شغل روزانه خود را رها نکنید.

7.بهتر برنامه ریزی کنید

وبلاگ یک روش درخشان برای برنامه ریزی هر چیزی از تجارت تا کتاب ، عروسی تا بیداری است. اکثر وبلاگ ها دارای بخش دسته بندی ها هستند ، بنابراین اگر در حال جمع آوری اطلاعات هستید می توانید آنها را به راحتی به بخشهایی تقسیم کنید که مرور و مکان یابی اطلاعات را برای شما آسان می کند. سپس می توانید از هر مکان و هر زمان که دسترسی به رایانه و اینترنت داشته باشید به آن اطلاعات دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، یک آشپز مشتاق می تواند از یک وبلاگ برای تنظیم همه دستور العمل های مورد علاقه خود استفاده کند یا یک معلم می تواند از آن برای ایده گرفتن برای درس ها ، تنظیم برنامه های درس و یادداشت برداری درباره دانش آموزان استفاده کند. وبلاگ ها به عنوان یک سیستم ساده برای مدیریت محتوا ، بسیار ارزشمند هستند.

8. ذهن خود را فعال نگه دارید

اگرچه می توانید از همین حالا با راه اندازی یک وبلاگ ساده و گفتن بازدید از وبلاگ ، به راحتی وبلاگ نویسی را شروع کنید ، اما بیشتر وبلاگ نویسان کمی زمان می برند تا در وبلاگ نویسی مهارت پیدا کنند. چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد و از آنجا که اینترنت بطور مداوم در حال پیشرفت است حتی وبلاگ نویسان حرفه ای که پنج سال یا بیشتر وبلاگ نویسی کرده اند هنوز در حال آموختن چیزهای جدید در مورد آن هستند .نکته خوب این است که منحنی یادگیری خیلی شیب دار نیست بنابراین شما می توانید وبلاگ خود را راه اندازی کرده و یاد بگیرید .مهارت های وبلاگ نویسی به شما می آموزد مانند نوشتن ، بازاریابی ، شبکه سازی و سواد رایانه ای در زمینه های دیگر زندگی شما مفید خواهد بود و یادگیری مداوم چیزهای جدید ذهن شما را فعال و مشغول می کند.

9. داستان خود را به اشتراک بگذارید

همه ی ما داستانی برای گفتن داریم. حداقل، بلاگ نویسی یک روش برای تهیه یک روزنامه از زندگی ، هنر ، خانواده ، مسافرت ها ، سرگرمی ها یا تحصیلات است. این یک رکورد دائمی ایجاد می کند که می توانید در هر زمان به گذشته نگاه کنید. حتی ممکن است نگاه کردن به فرزندانتان برای یک روز جالب باشد. چه کسی می داند ، ممکن است همه جهان اینطور باشد؟

وبلاگ نویسی فقط زندگی من را تغییر نداده بلکه باعث غنای آن شده است. این امر باعث بهبود زندگی وبلاگ نویسان شناخته شده ای مانند کریس بروگان ، لئو باباوتا ، برایان کلارک و دارن روس و همچنین تعداد بیشماری از وبلاگ نویسان حرفه ای و آماتور شده است. آیا شما آماده هستید که بفهمید آیا می تواند زندگی شما را بهبود بخشد؟

 

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  روانشناس ایرانی در لندن   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! مشاهده