نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 10 نکته برای یک پست عالی و تحت سئو در وبلاگ

10 نکته برای یک پست عالی و تحت سئو در وبلاگ

10 نکته برای یک پست عالی و تحت سئو در وبلاگ


مانند همه نوشتن ها ، نوشتن پست های وبلاگ نیز به مهارت نیاز دارد. برای اینکه خواننده خود را علاقه مند کنید ، باید به ساختار قطعه خود فکر کنید و مقالاتی جذاب بنویسید. با استفاده از عنوان ها ، زیرعنوان ها و پاراگرافهای روشن می توانید به خوانندگان کمک کنید تا مفهوم اصلی یک پست را درک کنند اگر افراد مقاله ای را دوست داشته و درک کنند ، تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران دارند - و این باعث افزایش رتبه شما می شود. بنابراین ، اگر می خواهید رتبه بندی خود را ارتقا دهید ، مهارت نوشتن خود را ارتقا دهید. با این نکات در مورد چگونگی نوشتن یک پست وبلاگ تحت SEO شروع کنید!


برای برخی ، نوشتن برای اهداف SEO و نوشتن برای جذب مخاطب شما دو هدف متضاد به نظر می رسد. من کاملا مخالفم. مطمئناً ، اگر می خواهید یک پست وبلاگ خوانا و مناسب برای SEO داشته باشید ، کلماتی که می خواهید برای آنها پیدا کنید باید در یک مکان برجسته باشد. اما ، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی ، خوانایی متن شما را به شدت مختل می کند ، که قطعاً نمی خواهید این کار را انجام دهید.


این پست نکاتی در مورد نوشتن پست های وبلاگ را ارائه می دهد که مناسب SEO و قابل خواندن باشد. این دو هدف باید همیشه دست به دست هم دهند.

هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان مطلب مرتبط هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان


با دریافت اشتراک آموزش آکادمی Yoast SEO به مهارت نوشتن در زمینه نوشتن تحت سئو و سایر مهارت های حیاتی در سئو یا بهینه سازی وبلاگ اشتغال داشته باشید . این به شما امکان می دهد به دوره های ما و فیلم های خبری SEO که به شما کمک می کند در آخرین تغییرات در SEO باشید ، دسترسی داشته باشید!


قبل از شروع به نوشتن: تحقیق درباره کلمات کلیدی


قبل از شروع به نوشتن ، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید . اگر می خواهید بر نتایج جستجو مسلط شوید ، فقط باید بفهمید که مخاطب شما در واقع کدام کلمات را جستجو می کند. اینها موضوعاتی است که باید درباره آنها بنویسید و کلماتی است که باید در متن خود استفاده کنید.


حال ، بیایید با چند نکته نوشتن شروع کنیم!


نکات کلیدی در مورد نوشتن مطالب وبلاگ برای جستجوگرها


مهمتر از همه ، پست وبلاگ شما باید یک مقاله خوب باشد! هنگام شروع یک ارسال وبلاگ جدید ، بسیاری از وبلاگ نویسان فقط شروع به نوشتن می کنند ، هر آنچه را که به ذهنشان می رسد تایپ می کنند. اگرچه این ممکن است برای برخی از افراد که دارای استعدادهای طبیعی در نوشتن هستند مفید باشد ، دیگران ممکن است به کمک احتیاج داشته باشند. من شخصاً هنگام وبلاگ نویسی همیشه از این "قوانین" پیروی می کنم.


1. قبل از نوشتن فکر کنید!


به دقت در مورد پیام قطعه خود فکر کنید. می خواهید به خوانندگان خود چه بگویید یا به کدام سوال اصلی می خواهید پاسخ دهید؟ هدف مقاله شما چیست؟ و می خواهید خوانندگانتان در انتهای صفحه چه کار کنند؟ قبل از شروع پاسخ این سوالات را بنویسید.


2. ساختاری برای پست وبلاگ خود


پس از ثبت نام و ساخت وبلاگ با ایجاد یک ساختار مشخص بهینه سازی پست وبلاگ خود را شروع کنید . هر پست باید دارای موارد زیر باشد:


نوعی مقدمه (که در آن موضوع خود را معرفی می کنید) ؛

یک محتوا (که پیام اصلی در آن نوشته شده است) ؛

یک نتیجه گیری (که باید مهمترین ایده ها را خلاصه کند یا نتیجه گیری کند.

آنچه می خواهید بگویید را در هر سه بخش یادداشت کنید. اکنون یک نوع خلاصه از پست خود دارید. اکنون نوشتن واقعی می تواند آغاز شود.


3. از پاراگراف ها استفاده کنید.


همه از پاراگراف ها استفاده می کنند ، اما همه از آنها به خوبی استفاده نمی کنند. هر جمله جدید را روی یک خط جدید شروع نکنید ، فقط به این دلیل که زیبا به نظر می رسد. برای شروع یک پاراگراف جدید باید یک دلیل منطقی وجود داشته باشد. هر پاراگراف باید ایده یا موضوع خاص خود را داشته باشد. از خود بپرسید ایده اصلی هر پاراگراف چیست؟ شما باید بتوانید آن ایده اصلی را فقط در یک جمله خلاصه کنید. اگر به جملات بیشتری نیاز دارید ، به سادگی باید از پاراگراف های بیشتری استفاده کنید .


4- از عناوین استفاده کنید


عنوان ها کل صفحه را ساختار می دهند ، بنابراین از آنها استفاده کنید . آنها نه تنها برای خوانایی بلکه برای سئو و بهینه سازی وبلاگ نیز مهم هستند . عناوین همچنین به Google کمک می کند تا موضوعات اصلی یک پست طولانی را درک کند و بنابراین می تواند در رتبه بندی شما کمک کند. اگر می خواهید افراد از طریق مقالات شما راه خود را پیدا کنند ، باید از زیرعنوان ها برای هدایت افراد استفاده کنید ، به آنها کمک کنید صفحه شما را اسکن کنند و ساختار مقالات شما را روشن کنند. اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی خود در برخی از زیرعنوان ها استفاده می کنید ، اما در هر یک از این عناوین استفاده نمی کنید ، زیرا متن را ناخوشایند و غیرطبیعی می کند ، و این باعث می شود افراد مطالعه بیشتری را انجام دهند.


5- از کلمات سیگنال استفاده کنید


کلمات سیگنال به مردم کمک می کنند متن شما را جستجو کرده و ایده های اصلی را درک کنند. برای مثال بگوییم که سه دلیل برای خرید محصول شما توسط مردم وجود دارد. شما باید از کلمات سیگنال مانند: "اول از همه" استفاده کنید. "ثانیاً" و "سرانجام". همچنین ، کلماتی مانند "با این وجود" ، "مطمئنا" و "در واقع" نشانه مشخصی به خوانندگان شما می دهند. خوانندگان بلافاصله دریافتند که نتیجه گیری پس از کلماتی مانند "در نتیجه" ، "بنابراین" یا "به همین دلیل" دنبال خواهد شد. بنابراین کلمات سیگنال برای افزودن ساختار به متن شما بسیار مهم هستند.


6. به افراد دیگر اجازه دهید پست شما را بخوانند


قبل از انتشار پست خود ، اجازه دهید شخص دیگری ابتدا آن را بخواند. از آنها بپرسید که آیا مفهوم اصلی پست شما را می فهمند یا نه و از آنها دعوت می کنید که غلط های نوشتاری و دستوری را اصلاح کنند.


طول مقاله خود را بهینه کنید


اطمینان حاصل کنید که مقالات شما حداقل 300 کلمه دارند. گوگل مقالات طولانی را دوست دارد ، اگر مقاله شما طولانی باشد - و خواندن آن به همین راحتی نیست - ممکن است کاربران را از این امر ترساند. فقط وقتی می دانید که یک نویسنده ماهر هستید ، مقالات طولانی بنویسید و فراموش نکنید که از عبارات کلیدی تمرکز خود استفاده کنید .


8. پیوند به مطالب قبلی


اگر قبلاً مطالب مربوط به همان موضوع پست فعلی خود را نوشته اید ، فراموش نکنید که این پست ها را با هم پیوند دهید. این باعث می شود که پست شما قویتر باشد زیرا شما در این مورد مقداری اقتدار نشان می دهید. علاوه بر این ، ساختار پیوند شما برای رتبه Google شما نیز مهم است. و البته ، خوانندگان ممکن است علاقه مند به خواندن این پست های مرتبط باشند. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بخوانید ، باید در مورد پیوند داخلی برای سئو مطالعه کنید .


9. مرتباً محتوا اضافه کنید


ارسال منظم پست های وبلاگ جدید به وب سایت خود به Google می گوید وب سایت شما زنده است. اگر این یک وب سایت فعال نباشد ، Google آن را کمتر جستجو می کند ، و این ممکن است روی رتبه بندی شما تأثیر منفی بگذارد. اما فقط به خاطر پست ارسال نکنید. اطمینان حاصل کنید که مطالب با کیفیت بالا ارسال می کنید: مقالاتی آموزنده و خوب که متناسب با هدف جستجوی افراد باشد .


10. از افزونه Yoast SEO ما استفاده کنید ( این افزونه مناسب وبلاگ های وردپرسی میباشد )


ابزار تجزیه و تحلیل در پلاگین Yoast SEO به شما کمک می کند پست های وبلاگ خوانا و مناسب SEO را بنویسید. با انتخاب کلمه کلیدی تمرکز خود شروع کنید  زیرا این مهمترین واژه جستجو است که می خواهید افراد این صفحه خاص را برای آن پیدا کنند. سپس انواع بررسی ها را انجام می دهد تا ببیند آیا پست شما به خوبی بهینه شده است:


پلاگین، پست شما را بررسی می کند تا ببینید آیا از عبارت کلیدی در مکان های مناسب مانند کپی ، عنوان ، توضیحات متا ، متن alt و URL استفاده کرده اید. Yoast SEO Premium همچنین فرم های مختلف کلمه عبارات کلیدی شما را تشخیص می دهد .

چک کردن خوانایی متن خود: آیا جملات یا پاراگراف خود را بیش از حد طولانی؟ آیا از کلمات انتقالی استفاده می کنید؟

پیوندها و تصاویر داخلی و خارجی را در مقاله بررسی می کند. Yoast SEO Premium حتی پیشنهاداتی را برای پیوند به مقالات مرتبط در سایت شما ارائه می دهد .

این محاسبه می کند که شما چند بار از کلمات کلیدی خود در کل متن خود استفاده می کنید: کافی یا خیلی زیاد نیست؟ در Premium همچنین بررسی می کند که آیا شما کلید واژه یا کلمات مترادف آن را به خوبی توزیع کرده اید .

همچنین بررسی می کند که آیا سایر صفحات وب سایت شما از همان کلمه کلیدی تمرکز استفاده می کنند تا از رقابت با خود جلوگیری کنید .

اگر یک پست وبلاگ نسبتاً دوستانه SEO بنویسید (براساس جنبه هایی که در بالا گفته شد) این افزونه با یک گلوله سبز نشان می دهد. صفحات با گلوله های سبز به شما کمک می کند تا رتبه بندی صفحات وب سایت خود را ارتقا دهید.


توجه داشته باشید که "خوب" بودن هر نقطه نباید سبز باشد. به عنوان مثال ، این نتایج این پست است که نمره "خوب" دارد:


نتیجه


روزهایی که چند ترفند جستجوگر SEO کافی بود تا وب سایت شما بتواند در Google رتبه خوبی کسب کند ، گذشته است. امروزه ، محتوای با کیفیت مهم است و محتوای خوب همچنین منجر به پیوندها ، اشتراک ها ، توییت ها و بازگشت بازدیدکنندگان به وب سایت شما می شود. البته همیشه کارهای دیگری وجود دارد که می توانید برای به حداکثر رساندن فاکتور های بهینه سازی وبلاگ و سئو (SEO) در پست خود انجام دهید ، اما مهمتر از همه ، فقط پست های بسیار بسیار خوبی بنویسید! هنوز مطمئن نیستید که پست وبلاگ شما آماده انتشار است


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده