نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» نکاتی در مورد اشتراک وبلاگ خود در شبکه های اجتماعی

نکاتی در مورد اشتراک وبلاگ خود در شبکه های اجتماعی

نکاتی در مورد اشتراک وبلاگ خود در شبکه های اجتماعی

اگر خوانندگان به سایت شما نمی آیند ، در عوض شما به سراغ آنها بروید. پست های وبلاگ خود را در بیشتر سایت های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. احتمالاً شما هم اکنون این کار را انجام می دهید ، زیرا اینکار بسیار ساده و آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. اما انجام برخی موارد به تلاش شما کمک می کند:

ثبات

پست ها را با یک نظم ثابت به اشتراک بگذارید، مثلا به مدت یک هفته آنها را یکجا به اشتراک بگذارید و سپس هفته بعد هیچ پستی برای نمایش نداشته باشید. برای اطمینان از حفظ ثبات در به اشتراک گذاشتن محتوای خود در سایت های رسانه های اجتماعی ، می توانید از ابزارهای برنامه ریزی مانند Hootsuite و SproutSocial استفاده کنید .


اشتراک گذاری خودکار

اگر یک وبلاگ در بلاگسازان دارید ، میتوانید از طریق آیکون اشتراک گذاری در پایان هر مطلب ،پست های تازه منتشر شده خود را در چند شبکه اجتماعی معتبر ،براحتی و به صورت خودکار ارسال کنید.اما چنانچه صاحب وبلاگی نمیباشد و اطلاعات کاملی در زمینه ایجاد و ساخت وبلاگ ندارید ، به راهنمای ثبت نام و ایجاد و مدیریت وبلاگ مراجعه کنید و وبلاگ خود را بسازید


زمان مطلوب برای ارسال

اگر در حال به روزرسانی درباره پست وبلاگ خود در توییتر هستید ، زمان مطلوب ارسال آنها را با استفاده از ابزار Tweroid بررسی کنید . این یکی از ابزارهای بسیار مفید تبلیغات رایگان توییتر در بازار است. با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل خود - زمان مناسب ارسال برای Facebook را بررسی کنید.


اگر ابزاری برای برنامه ریزی می خواهید که همچنین زمان فعالیت مطلوب کاربر را برای توییتر فراهم کند ، می توانید از دوتایی buffer-followerwonk استفاده کنید که برای سهولت و بهره وری ارسال رسانه های اجتماعی در توییتر یکپارچه شده است.


جذابیت بصری بروزرسانی های پست

هنگامی که یک پست وبلاگ را به اشتراک می گذارید ، در Facebook ، LinkedIn یا یک صفحه Google+ ، یک پیام را به قول خودتان درباره این پست بنویسید تا به کاربران انگیزه دهد آن را بخوانند. همیشه به یاد داشته باشید که یک عکس را با پست به اشتراک بگذارید زیرا اکثر سیستم عامل ها (شامل LinkedIn و Google+ به طور خودکار تصویر کوچک را از پست نمایش می دهند.


فیس بوک همچنین به طور خودکار تصاویر ارسال شده را نمایش می دهد و به شما امکان می دهد عکس نمایشی متفاوت از عکسی که فیس بوک گرفته است را انتخاب کنید. تمام کاری که برای بارگذاری یک تصویر خارجی انجام می دهید فشار دادن دکمه "+" است.


ارسال متقابل

به روزرسانی های وبلاگ خود را از یک رسانه اجتماعی به دیگری ارسال کنید.


به عنوان مثال ، شما یک پست را در فیس بوک به اشتراک می گذارید و این پست دارای یک نمودار زیبا یا حتی شاید با یک نقل قول است ،. می توانید پیوندی به محل قرارگیری آن تصویر در Pinterest به اشتراک بگذارید اگر وبلاگ های شما دارای عناصر گرافیکی زیادی هستند ، قطعاً باید یک حساب Pinterest داشته باشید. این دنبال کنندگان فیس بوک شما که دارای یک حساب Pinterest هستند را نیز ترغیب میکند تا تصویر را به راحتی پین کنند.


کل به روز رسانی ها

برخلاف سایر رسانه های اجتماعی که فقط چند کاراکتر متنی را در به روزرسانی مجاز می دانند ، برخی از رسانه های اجتماعی مانند Google+ و Tumblr در واقع به شما امکان می دهند کل پست وبلاگ را نمایش دهید. در انتهای پست می توانید پیوندی به URL اصلی پست وبلاگ بدهید و به این ترتیب بازدید و بازاریابی با کیفیت از شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند.


در واقع ، افزونه publicize که قبلاً ذکر کردیم نیز می تواند به شما در انتشار پست وبلاگ خود در Tumblr کمک کند. این یک تیزر است ، اما کل پست را به اشتراک نمی گذارد.


مزیت کپی کردن کل پست ها در نمایه Tumblr شما این است که کاربران Tumblr می توانند بدون اینکه دوباره به سایت شما هدایت شوند ، آنها را بخوانند. در این صورت ، حتی اگر از Tumblr بازدید نکنند ، بازهم از پیوند یک وب سایت با روابط عمومی بالا (PR 6) بهره مند می شوید.


با این وجود، در + Google فرصت بیشتری برای در معرض دید قرار گرفتن دارید ، زیرا این بستر اجتماعی خاص ، محصول خود Google است. پست های کامل Google+ برای کلمات کلیدی مناسب اغلب در صفحه اول نتایج جستجوی Google یافت می شوند.


کلیک کنید ToTweet

ممکن است برخی از خوانندگان شما عجله داشته باشند یا تمایل به اشتراک گذاری کل پست نداشته باشند. برای چنین خوانندگانی ، می توانید برای نقل قول های مهم مختلف ، گزینه کلیک به توییت را کلیک کنید . این بلافاصله از پروفایل توییتر خواننده به وبلاگ شما پیوند ایجاد می کند.


هشتگ ها

از هشتگ هایی با کلمات کلیدی مرتبط با پست خود استفاده کنید و آنها را به به روزرسانی های خود در Twitter ، Facebook و Google+ اضافه کنید. این هشتگ ها قابلیت جستجو برای وبلاگ شما را بهبود می بخشد.


ما در مورد استفاده از هشتگ برای توییتر و فیس بوک در پست های خود در نکات سریع برای تبلیغ شرکت شما در توییتر و روش های موثر برای تبلیغ نام تجاری خود در فیس بوک صحبت می کنیم .


پیام مستقیم

پیام های مستقیم (یا پیام های خصوصی) درباره پست های وبلاگ جدید را برای افرادی که قبلاً محتوای شما را به اشتراک گذاشته اند یا برای مجموعه جدیدی از طرفداران و دنبال کنندگان که ممکن است به چنین محتوایی علاقه مند باشند ، ارسال کنید.


می توانید پیام های مستقیم را در توییتر ، فیس بوک و LinkedIn ارسال کنید. گاهی اوقات دسترسی شخصی تا حد زیادی به سمت افزایش دسترسی به محتوای شما در شبکه های اجتماعی می رود. اما احتیاط کنید ، شما نباید در این کار زیاده روی کنید و در نتیجه تعداد دنبال کردن ها یا عدم علاقه ها را افزایش دهید.


ساخت وبلاگ رایگان در بلاگسازان

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده