نقش سیلور رسانه برای حضور موفقیت آمیز کسب و کارها در نمایشگاه

» نقش سیلور رسانه برای حضور موفقیت آمیز کسب و کارها در نمایشگاه

نقش سیلور رسانه برای حضور موفقیت آمیز کسب و کارها در نمایشگاه

تبلیغات موفقیت آمیز کمک می کند تا معرفی محصول یا خدمات به گونه ای باشد تا بازدید کننده را ترغیب به مراجعه و خرید کند. از جمله راهکارهای حرفه ای فروش، می توان به تبلیغات نمایشگاهی اشاره کرد. حضور موفقیت آمیز کسب و کار ها در نمایشگاه به شرکت ها این فرصت را می دهد تا به گونه ای متفاوت و همه جانبه خود را به مخاطب معرفی نموده و فروش خود را ارتقاء دهند. سیلور رسانه با انواع سازه های نمایشگاهی و تجربه افراد حرفه ای در خدمت خواهد بود تا کسب و کار ها را در نمایشگاه به شیوه ای مدرن و جذاب نمایش دهد و با تبلیغات هدفمند، بازاریابی و فروش را افزایش دهد. وجود نمایشگاه ها به این علت است تا کسب و کار های مختلف فرصتی داشته باشند با مصرف کننده ارتباط گیرند و کالای جدید و یا تغییرات به وجود آمده را در کنار دیگر رقبا به نمایش بگذارند.

اهمیت تبلیغات با شرکت در نمایشگاه

در یک نگاه می توان گفت اهمیت تبلیغات نمایشگاهی از آن جهت است تا تعامل و ارتباط دوستانه میان برند و مصرف کننده ایجاد شود. این عمل کمک می کند تقاضا افزایش یابد که به دنبال آن تولید نیز ارتقاء خواهد یافت. در نظر داشته باشید اگر در نمایشگاه بدون تجربه و دانش حضور یابید، باعث ایجاد تردید در مخاطب می شود که موجبات حذف شدن را به راحتی فراهم می آورد. سیلور رسانه با فعالیت در زمینه تبلیغات نمایشگاهی و ارائه سازه های نمایشگاهی این امکان را به مشاغل مختلف می دهد تا به گونه ای حرفه ای در نمایشگاه حضور یابند. قبل از هر چیز باید دانست در نمایشگاه چه مشاغلی حضور دارند؟ چه محصولی عرضه می شود؟ نیاز روز مخاطب چیست؟ و سوالاتی از این دست. با توجه به این نکات، مشاوران و کارشناسان فروش سیلور رسانه به تجزیه و تحلیل اطلاعات خواهند پرداخت تا بهترین نوع تبلیغات و ابزار نمایشگاهی را در اختیارتان قرار دهند.

چرا تبلیغات نمایشگاهی الزامی است؟

هدف از شرکت تولید کنندگان در نمایشگاه از آن جهت است که فروش تولیدات و خدمات خود را افزایش دهند. در صورتی که می خواهید در نمایشگاه های تخصصی خوش بدرخشید، بهتر است حرفه ای ظاهر شوید چرا که مخاطب برای اولین بار است با مجموعه آشنا می شود و تعامل برقرار می کند از این جهت هرآنچه را که در تبلیغات ببیند برآوردی از کل در نظر خواهد گرفت.

1.       به راحتی می توانید جذب داشته باشید اما این امر چطور امکان پذیر است؟ همانطور که به خوبی می دانید، افرادی که در نمایشگاه حضور می یابند ممکن است علاقمندانی از داخل یا خارج از کشور باشند که قصد بازدید از محصولات مختلف را دارند. تبلیغات حرفه ای نمایشگاهی سیلور رسانه می تواند به شما کمک کند تا ارائه، معرفی و نمایش محصولات خود را قدرتمندتر داشته باشید و با استفاده از ابزار های بصری جذاب مخاطب را تشویق به خرید نمایید. اما جذب مخاطب چگونه امکان پذیر است؟

2.       وجود افراد زیادی که در نمایشگاه بعنوان بازدید کننده حضور دارند مستلزم حضور چند کارشناسان فروش و پشتیبان قدرتمند است تا بتوانند با تک تک مراجعین ارتباط گیرند و توضیحات لازم را ارائه نمایند. با کاتالوگ استند های نمایشگاهی سیلور رسانه این امکان را فراهم می شود تا کاتالوگ و بروشور های مربوط به محصول خود را با توضیحات کامل در دسترس عموم قرار دهید. بسیاری از افراد فرصت زیادی ندارند صبر کنند تا زمان پرزنت یا دیدار با فروشندگان را بیابند. از طرفی حضور فعال کارشناسان فروش در یک نمایشگاه امری دشوار و حتی طاقت فرسا است از این رو بهترین روش استفاده از کاتالوگ استند است که به راحتی می توانید انرژی کمتری صرف نمایید و پاسخگوی همه علاقمندان باشید.

3.       راهنمایی و جذب مخاطب یکی دیگر از هنر های سیلور رسانه است. تعاملات در نمایشگاه ها اغلب به گونه بصری انجام می شود تا شنیداری یا متنی از این رو پاپ آپ نمایشگاهی، رول آپ یا انواع استند، سیلور رسانه کمک می کند ورودی و فضای داخلی غرفه همخوانی و همسویی رنگ و طراحی داشته باشد. طراحی خلاقانه و حرفه ای پوستر های استند در ورودی غرفه منجر به جلب توجه مخاطب می شود تا وی را مشتاق دریافت اطلاعات بیشتر کند. پاپ آپ استد معمولا فضای گسترده ای را در داخل غرفه پوشش می دهد بدون آنکه جای زیادی را اشغال کند به عنوان پشت زمینه، دید و طراحی دلچسبی را به محیط می دهد که مجموعه را برند گونه به مخاطب تفهیم می کند.

4.       در مواقع ضروری که نیاز است کارشناس فروش گفتگویی با مراجعین یا خریدار داشته باشد، بهتر است از میز های کانتر سیلور رسانه استفاده شود. میز کانتر تعامل مشتری با فروشنده را با استایل و فرم حرفه ای تبلیغات برقرار می کند. در نظر داشته باشید وجود میز کانتر سبب می شود کاتالوگ یا بروشور در جایگاه مخصوص قرار گیرد و با رعایت حقوق مشتری اطلاعات به سبک تبلیغات نمایشگاهی عرضه شود. با این حال مشتری در می یابد به ایشان احترام گذاشته شده و در ابعاد مختلف ابزار های مناسب به کار گرفته شده است.

5.       به صرفه ترین نوع تبلیغات، تبلیغات نمایشگاهی است که بدون نیاز به اجاره بیلبورد های گرانقیمت، تلویزیون شهری و دیگر روش های تبلیغاتی، مستقیم با مشتری در ارتباط خواهید بود و بازاریابی و فروش را انجام دهید. اما آنچه که شما را از سایر رقبا متمایز می سازد چگونگی تبلیغات است.

چرا از سازه های سیلور رسانه در تبلیغات نمایشگاهی استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، کاربرد هریک از سازه ها را به خوبی دانستید، اما با صرف هزینه برای استفاده از این خدمات چه دستاورد هایی را کسب و کار خواهد داشت؟

1.       ارتقاء بازاریابی: استفاده از روش های قدیمی و تکراری دیگر جذابیتی برای مخاطب ندارد و نمی تواند هیجانات لازم را برای جذب افراد ایجاد کند. از این رو غرفه هایی که به روز هستند و خدمات را با توجه به نیاز مخاطب و بازار هدف ارائه می کنند بهتر می توانند در زمینه بازاریابی و جلب نظر بازدید کنندگان عمل کنند.

2.       ارتقاء جایگاه اقتصادی: نمایشگاه این فرصت را فراهم می آورد تا مشاغل مانور های لازم را در شرایط یکسان داشته باشند. قطعا بسیاری از بازدید کنندگان با تجربه با تبلیغات غرفه های حرفه ای آشنا هستند و در یک نگاه می دانند به کجا باید مراجعه کنند. از این رو حرفه ای ظاهر شدن در این زمینه به شما کمک می کند تا ارتقاء اقتصادی داشته باشید و به راحتی معرف محصول و خدمات خود با استفاده از تبلیغات نمایشگاهی باشید.

برخی تولید کنندگان محصولات ارزشمند و تحسین برانگیزی را در نمایشگاه ها عرضه می کنند اما هنگامی که تبلیغات را اصولی انجام ندهند بازخورد مثبتی نخواهند گرفت. لباس فرم فروشندگان و مشاوران، استفاده از سازه های نمایشگاهی، تبلیغات خلاقانه، نوع برخورد و تعامل با افراد و سایر عوامل تاثیرات بسزایی را در حضور موفقیت آمیز کسب و کار ها در نمایشگاه دارد. سابقه دیرینه سیلور رسانه در ابعاد مختلفی همچون طراحی و تبلیغات و ارائه ابزار های نمایشگاهی ضمانتی است بر استفاده از الگوهای پیشنهادی فروش و بازاریابی. همواره بر آنیم تا محصول ارزشمند شما را آنگونه که در خور است به همگان معرفی کنیم. کافی است با سیلور رسانه تماس حاصل نمایید تا زمینه حضور موفقیت آمیز کسب و کارتان در نمایشگاه را فراهم آوریم.

منبع : سیلور رسانه www.silverrasaneh.com


آخرین مطالب این وبلاگ