» مزایای استفاده از رول آپ استند نمایشگاهی

مزایای استفاده از رول آپ استند نمایشگاهی

مزایای استفاده از رول آپ استند نمایشگاهی

تبلیغات به صرفه و پربازده یکی از مهم ترین موضوعاتی است که صاحبان مشاغل به دنبال آن هستند و انتظار دارند با مقرون به صرفه ترین هزینه ها بتوانند تبلیغاتی هدفمند و پر سود داشته باشند. استفاده از رول آپ استند های نمایشگاهی از جمله پیشنهادات سیلور رسانه است که به شما کمک می کند بتوانید تبلیغات پر مخاطب و جذابی داشته باشید. استند ها نقش راهنما و اشاره گرهایی را دارند که به مخاطب کمک می کند تا هر آنچه را که می خواهد در یک نگاه بیابد. سیلور رسانه برای استفاده از رول آپ استند های نمایشگاهی نکاتی را در اختیارتان قرار خواهد داد تا بهتر با این ابزار کارآمد آشنا شوید و در تبلیغات کسب و کار خود استفاده کنید.

کاربرد های مهم رول آپ استند

رول آپ استند ها از جمله پر مخاطب ترین ابزار های تبلیغاتی است که در سازمان و ارگان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از این سازه می توان در نمایشگاه، اطلاع رسانی سازمانی و عمومی، ورودی سالن های همایش، رستوران، کافیشاپ و غیره استفاده کرد. در واقع از رول آپ می توان بارها و بارها بنا به موضوع استفاده کرد. کافی است بنر یا پوستر طراحی شده را تعویض نمایید و طرح جدید را جایگزین کنید. همچنین در صورت نیاز فروش انواع رول آپ در سیلور رسانه انجام می شود. بهتر است در محیط های کوچک که فضای کمتری موجود است استفاده شود.

همانطور که گفته شد کاربرد مهم رول آپ در فضاهای کوچک به علت نوع باز و بست آن است که بنر در داخل استوانه ای رول می شود و نیازی به پایه اضافه و جاگیر ندارد. پس از استفاده می توانید آن را به داخل محفظه به آسانی رول کنید لذا این ویژگی به محبوبیت آن بیش از پیش افزوده است.

طراحی پوستر مخصوص رول آپ استند

بی شک به خوبی می دانید هدف استفاده از رول آپ استند نمایشگاهی چیست؟ آنچه را که می خواهید به سرعت دیده و اطلاع رسانی شود با کمک این ابزار انجام می گردد. تیم طراحی سیلور استند با استفاده از تصاویر با کیفیت، درج اطلاعات مختصر و مفید، طراحی و چیدمان خلاقانه عناصر گرافیکی طراحی پوستر استند ها را انجام می دهند. دقت داشته باشید برای آنکه تضاد رنگی و شفافیت لازم در طرح وجود داشته باشد زیاد نمی توان از ترکیب رنگ های مختلف یا همسان استفاده کرد. زیرا رنگ های مختلف باعث ایجاد پیچیدگی در طرح شده و از طرفی هارمونی رنگ نیز ، طرح را یکنواخت و کسل کننده می کند که زیاد هم در چشم مخاطب جذاب نخواهد بود.

طراحان حرفه ای سیلور رسانه پس از سال ها خدمت در این زمینه به خوبی با نوع نیاز مخاطب جهت تبلیغات و نیازِ بازارِ هدف، آشنایی داشته و هر آنچه را که به فروش و بازاریابی محصول کمک می کند را در اختیارتان قرار می دهند. در صورتی که اطلاعات مندرج زیاد است بهتر است به صورت دسته بندی در کادر هایی که انتها و ابتدای خطوط منظم هستند قرار گیرند و از فونت های خوانا استفاده شود. از این رو با درج تصاویر و اطلاعات زیاد نیز مخاطب دچار سردرگمی نخواهد شد.

بازاریابی و فروش با استند نمایشگاهی

شاید تعجب کنید و کمی برایتان تامل برانگیز باشد که چطور می توان با استفاده از استند های نمایشگاهی به بازاریابی و فروش محصول پرداخت؟ جای هیچ تعجبی ندارد اگر وارد نمایشگاهی عریض و طویل شوید و تنها نام های هر غرفه توجه را به خود جلب کند و از این میان برخی غرفه های جهت ارائه اطلاعات بیشتر استندی از محصول مورد نظر، تغییرات نمونه جدید نسبت به قدیمی و یا نوع محصولی که ارائه می شود را در ورودی غرفه قرار داده باشند. با این حال به سراغ غرفه ای خواهید رفت که کلیه اطلاعات را با شفافیت تمام به مراجعین خود ارائه می کند.

گاه برخی افراد بنا به دلیل خستگی، کمبود وقت، عدم تمایل به گفتگو و غیره میل دارند تا جائیکه امکان است با مشاهده و مطالعه به پاسخ سوالات خود دست یابند، از این رو با استفاده از رول آپ استند ها می توانید اطلاعاتی را به صورت مختصر و مفید بگونه ای جذاب ارائه کنید که در پی آن ناظر را ترغیب به مراجعه و حتی خرید نمایید. این هنر یک طراح حرفه ای است که با به کارگیری قوانین فروش و بازاریابی در تبلیغات آنچه را که نیاز یک محصول است را ارائه دهد.

فروش انواع رول آپ استند نمایشگاهی

سیلور رسانه با توجه به محبوبیت و فروش بالای انواع رول آپ استند نمونه های زیر را برای متقاضیان و مشتریان گرامی ارائه می دهد. همچنین در صورتی که آشنایی با چگونگی نحوه انتخاب و کارآیی هریک نداشته باشید می توانید با بخش پشتیبانی سیلور رسانه تماس حاصل نمایید و یا با بخش پشتیبانی آنلاین در سایت مکاتبه نمایید.

·        رول آپ استند رومیزی خارجی A4 - B4

·        رول آپ استند رومیزی خارجی

·          A4 - B4رول آپ استند رومیزی خارجی A4 - B4

·        رول آپ استند پایه پهن ایرانی 85*200

·        رول آپ استند نقره ای خارجی در سایزهای 80*200 و 85*200

·        رول آپ استند مشکی خارجی در سایزهای 60*160 و 85*200 و 120* 200

·        رول آپ استند دوطرفه ایرانی 85*200

·        رول آپ استند دوطرفه خارجی 150*200

·        رول آپ استند گردان خارجی 200*80

قیمت رول آپ استند نمایشگاهی سیلور رسانه

استند های نمایشگاهی را می توانید در ابعاد، اندازه و قیمت های مختلف در سایت سیلور رسانه بیابید. با توجه به نیاز، مکان و نوع کاربرد استند بهترین را انتخاب کنید و در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره برای خرید دارید می توانید با کارشناسان بخش فروش سیلور رسانه به صورت آنلاین و در لحظه مکاتبه کنید تا با توجه به تقاضای شما استند مورد نظر را معرفی نمایند. رول آپ استند سیلور رسانه از جمله استند های ارزان قیمتی است که با توجه به کاربرد ها و نوع کارآیی آن متوجه خواهید شد شایسته ترین انتخاب را داشته اید. بهتر است از این استند در فضاهای سر پوشیده و محیط های بسته استفاده کنید تا ماندگاری و دوام خود را بهتر حفظ کند.

رول آپ استند سیلور رسانه

هر آنچه را که از دنیای تبلیغات و فروش موفق می خواهید را سیلور رسانه با حرفه ای ترین ابزار و طراحی ها در اختیارتان قرار خواهد داد. رسالت ما به دست آوردن بازار هدف و افزایش فروش شما است که با ابزار قدرتمند نمایشگاهی این توانایی را به کسب و کارتان می دهیم تا در هر عرصه ای خوش بدرخشد و به خوبی معرفی شود. هزینه های که صرف تبلیغات می شود باید هدفمند و اصولی باشد در غیر اینصورت نمی توان انتظاری برای ارتقاء و بهبود اوضاع داشت.

بزرگترین مزیتی که سازه های نمایشگاهی دارند امکان استفاده چندین و چند باره است و تنها هزینه ای که باید صرف شود طرح جدید بنر یا پوستر مورد نظر است. سیلور رسانه همگام با شما در راستای تحقق اهداف و استراتژی های سازمانی گام برخواهد داشت تا هر آنچه را که انتظار دارید محقق شود. برآنیم تا بتوانیم هر تقاضا را با شایسته ترین الگو های پر بازده پاسخگو باشیم.

منبع : سیلور رسانه www.silverrasaneh.com


فرم ارسال نظر