خرید و فروش خودرو را با همراه مکانیک تجربه کنید

» خرید و فروش خودرو را با همراه مکانیک تجربه کنید

خرید و فروش خودرو را با همراه مکانیک تجربه کنید

با شرایطی که در حال حاضر در بازار خودرو به دلیل نوسانات قیمت روز خودرو و حذف قیمت‌ها از سایت‌های معتبر ایجاد شده است این سوال برای خریداران مطرح می‌شود که از کجا معلوم که اگر امروز خودرویی با قیمت بالا بخریم فردا همان خودرو با قیمتی پایین تر به بازار عرضه نشود؟ و یا بالعکس. از طرف دیگر فروشنده هم این ابهام وجود دارد که از کجا معلوم اگر با قیمت امروز خودرو را بفروشم اما فردا قیمت آن‌قدر بالا برود که نتوانم خودروی جدید موردنظرم را بخرم؟


پس در شرایط فعلی بهترین راه برای خریداران و فروشندگان خودرو چیست؟ 

یکی از مشتریان همراه مکانیک که از طرح کلید به کلید همراه مکانیک استفاده کرده‌اند، نظر خود در مورد این طرح را این‌گونه بیان کردند:

" اوایل تابستان امسال، من یک پژو 2008 مدل 98 داشتم که تصمیم گرفته بودم آن را بفروشم و یک ماشین دیگر بخرم. به نظرم هیوندای توسان یا سانتافه مناسب بود. اما پس از کمی تحقیقات متوجه شدم ماشین سانتافه خیلی گران شده و با مبلغ موجودی من جور در نمی‌آید، اما توسان حدود 200 میلیون تومان از ماشین من گران‌تر بود. پولی که من پس انداز کرده بودم، حدود 150 میلیون تومان بود و اگر می‌خواستم توسان بخرم باید 50 میلیون تومان قرض می‌کردم و یا به فکر وام یا موارد مشابه می بودم. قیمت های فعلی را خبر ندارم ولی در آن زمان پژو 2008 من حدود 500 میلیون و توسان 2015 فول حدود 700 میلیون تومان بود.

نزدیک به دو هفته، هر روز بازار را رصد می‌کردم و قیمت‌های خیلی خیلی متفاوتی می‌شنیدم. بعضی‌ها می‌گفتند صبر کن، به خاطر کرونا و شرایط، قیمت ماشین بالا رفته و به زودی کمتر می‌شود. بعضی دیگر نیز می‌گفتند هر روز همین آش است و همین کاسه، هر چه بیشتر صبر کنی، قیمت‌ها بالاتر می‌رود. یکی از همکارانم که دید من سخت درگیر فروش ماشینم هستم، شرکت شما را به من معرفی کرد و گفت که قبلا ماشین خودش را با قیمت خوب و کارشناسی شده از شما خریده و ازخرید خودش کاملا راضی است.

با خودم گفتم چندین روز است همه راه ها را امتحان کرده ام، این راه را نیز امتحان کنم، طبق آدرس وبسایتی که دوستم داده بود وارد صفحه ثبت سفارش شدم و درخواست فروش را ثبت کردم. پس از آن، مشاور شرکت طی یک تماس در مورد مراحل بعدی برای من توضیحاتی داد. زمانی را برای مراجعه کارشناس خودرو نیز مشخص کردیم. من به ایشان گفتم که قصد خرید توسان دارم و می‌ترسم اگر الان ماشینم را بفروشم، نتوانم با آن توسان بخرم و اینطوری پژو 2008 خودم را هم از دست داده باشم. 


خانم مشاور که این صحبت من را شنید و متوجه نگرانی من از نوسانات بازار خودرو شد، گفت که همین الان برایم یک تقاضای خرید خودرو سفارشی ثبت می‌کند تا همزمان که به دنبال یک خریدار برای پژو 2008 من هستند، یک توسان مناسب و سالم را نیز برایم پیدا کنند. 4 روز بعد برای ماشین من یک خریدار پیدا کردید که آن را پسندید و قرار شد به قیمت 574 میلیون تومان ماشینم را بخرد. امروز هم برای بازدید از یک توسان 2015 فول آمده‌ایم که گزارش کامل کارشناسی و ضمانت‌نامه پرداخت خسارت دارد و قرار است آن را به قیمت 725 میلیون تومان بخرم. همه چیز همانطور که می‌خواستم در عرض 5 روز پیش رفت. "

مزایای خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک چیست؟

همراه مکانیک به عنوان اولین و بزرگترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده در کشور طرح کلید به کلید را برای جلوگیری از ضرر خریداران و فروشندگان ماشین ناشی از نوسانات بازار خودرو اجرا کرده است.

در طرح فروش سفارشی همراه مکانیک:


در طرح خرید سفارشی همراه مکانیک:


همین حالا می‌توانید وارد سایت همراه مکانیک: خرید و فروش خودرو شده و درخواست خود را ثبت کنید.

 آخرین مطالب این وبلاگ