» با این اپ‌ها به راحتی ورزش کنید

با این اپ‌ها به راحتی ورزش کنید

با این اپ‌ها به راحتی ورزش کنید

سلامتی یکی از نعمت‌های مهمی است که این روزها به دلیل عوامل متعدد تهدیدکننده و نیز فراگیر شدن بیماری‌هایی چون کرونا، اهمیت و ارزش آن بیش از پیش شده است. یکی از راه‌های تأمین سلامتی ورزش کردن است. ورزش و تمرین به تنهایی می‌تواند یک مشکل باشد و برای کسانی که نمی‌خواهند و یا نمی‌توانند شخصاً به باشگاه ورزشی بروند نیز کمی مشکل است. به خصوص که طی یکی دو سال اخیر به دلیل بیماری کرونا، اکثر باشگاه‌ها تعطیل هستند و یا رفتن به باشگاه‌ها خطرناک است. با این حال این موضوع جای نگرانی ندارد؛ زیرا در حال حاضر اپ‌های زیادی وجود دارد که به صورت منظم و اصولی تمرینات ورزشی مختلف را برای بسیاری از افراد با جنسیت، سن، وزن و متفاوت و در سطوح مختلف ارائه می‌دهد. اگر شما هم جز جز این افراد هستید و به دنبال اپ‌هایی برای تمرینات ورزشی هستید با این نوشته همراه شوید.


RunKeeper

برنامه پیاده‌روی RunKeeper، با دویدن و هرگونه فعالیت بدنی دیگر مرتبط است. این برنامه GPS بیشتر دونده‌ها اعم از دونده‌های معمولی تا دونده 5K و افرادی که در سطح ماراتن هستند را شامل شده و دارای 50 میلیون کاربر است. شما می‌توانید با این برنامه مسیرهای جدیدی را کشف کنید، بسازید و از این طریق به تمرین بیشتر ترغیب شوید.

این که آیا هدف شما این است که برای یک مسابقه تمرین کنید، وزن خود را کم کنید یا به هدف خاصی برسید، RunKeeper می‌تواند به شما کمک کند تا مسیر خود برای رسیدن به آن نقطه را برنامه‌ریزی کنید. با RunKeeper به راحتی می‌توان انگیزه داشت. شما می توانید به چالش ها بپیوندید، برای تمرینات خود پاداش بگیرید و پیشرفت خود را با دوستان به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید چالش‌های خود را ایجاد کنید، دوستان خود را دعوت کنید تا به شما ملحق شوند و در طول راه یکدیگر را تشویق و تشویق کنید.


Yoga Studio

یوگا استودیو، توصیه شده‌ترین برنامه یوگا است و دلیل خوبی نیز برای این توصیه دارد: بیش از 70 کلاس آماده یوگا و مدیتیشن با سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته و به مدت 15 تا 60 دقیقه، چیزی است که می‌تواند نیاز همه افراد به یوگا در سطئح مختلف را تأمین کند.


با این برنامه می‌توانید کلاس‌ها را سفارشی کنید و انتخاب کنید که آیا می‌خواهید بر قدرت، تعادل، انعطاف‌پذیری و یا آرامش تمرکز کنید یا ترکیبی از هر چهار مورد. این تفسیر دستورالعمل‌های واضح و ساده‌ای را در 280 حالت و نحوه حرکت بی‌وقفه از یک حالت به حالت دیگر ارائه می‌دهد.

Sworkit

Sworkit یک برنامه تمرین ساده و قابل تنظیم است که توسط کالج پزشکی ورزشی آمریکا با شماره 1 برای کیفیت استانداردهای ورزشی رتبه‌بندی شده است. Sworkit بیش از 40 میلیون تمرین را برای افراد با هر سطح آمادگی جسمانی انجام داده است.

در این برنامه، پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، می‌توانید انگیزه‌ها و اهداف خود را به راحتی انتخاب کنید. Sworkit تمرینات متعددی را برای تمرینات قدرتی، کاردیو، یوگا و تمرینات کششی ارائه می‌دهد که توسط مربی نشان داده شده است. تمرینات فردی را می‌توان با استفاده از داشبورد سفارشی مشاهده کرد تا تمرین شخصی شما را گردآوری کند.

همچنین شما می‌توانید برنامه‌های تمرینی را برای تبدیل شدن به "Leaner" ، "Fitter" یا "Stronger" انتخاب کنید. هر یک از این سه دسته شامل تمریناتی هستند که برای افراد در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته به مدت 7 روز رایگان است. ارتقاء به Premium به شما امکان دسترسی کامل به تمرینات هدایت شده، فواصل سفارشی برای تمرینات تناوبی با شدت بالا و تمرینات سفارشی نامحدود را می‌دهد.


Jefit

جفیت یک برنامه تمرینی مخصوص تمرینات قدرتی است، اگرچه می‌توانید انواع تمرینات را با استفاده از آن طراحی کنید. این برنامه دارای روال‌هایی است که می‌توانید به راحتی آنها را انجام دهید و همچنین مجموعه‌ای از تمرینات که می‌توانید آنها را بر اساس گروه‌های عضلانی مورد نظر خود کاوش کنید، ارائه می‌دهد. جفیت دارای ابزارهایی برای ثبت تعداد تکرارهای شما و یک تقویم برای پیگیری تمرینات شما می‌باشد. همچنین یک تقویم برای برنامه‌ریزی تمرینات و روزهای استراحت شما وجود دارد، به علاوه یک برنامه آموزشی که به طور خلاصه به شما می‌گوید در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

راستی خوب است بدانید که دانلود بسیاری از این برنامه‌ها رایگان است، اما برخی از برنامه‌ها نیز مستلزم خرید اعتبار است. توصیه ما این است که اگر از برنامه‌ای خوشتان آمده است و خرید اعتبار برای آن چندان زیاد نیست، حتما آن را خریداری کنید. هر چند بسیاری از این برنامه‌ها خدمات رایگان نیز دارند که استفاده از آنها تنها نیازمند اینترنت باسرعت است. بنابراین شما می توانید  با خرید بسته های اینترنت ماهانه از این خدمات استفاده کنید.

Jillian Michaels Fitness App

برنامه تناسب اندام جیلیان مایکلز، تمرینات و برنامه‌ریزی غذایی را برای یک تجربه خوب تناسب اندام ارائه می‌دهد. مربی مشهور، جیلیان مایکلز، مربی شما در هر تمرین است. شما او را روی صفحه تماشا می‌کنید و به صدای او گوش می‌دهید. او هیچ بهانه‌ای برای شما باقی نمی‌گذارد که هیچ تمرین را به پایان نرسانید. همه چیز در مورد برنامه قابل تنظیم است، از غذاهایی که در پیشنهادات غذایی خود دریافت می‌کنید تا انواع تمریناتی که انجام می‌دهید. تمرینات در سطوح آسان، متوسط و سخت است. این برنامه ممکن است برای افرادی که از قبل آمادگی کافی ندارند کمی سخت باشد. با این حال یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال کاهش وزن و افزایش عضلات هستند. ضمناً این برنامه در نسخه اندروید و ios قابل اجرا است.

8fit Workouts & Meal Planner

برنامه 8fit به شما امکان می‌دهد یک برنامه تمرینی و رژیم غذایی سفارشی برای دستیابی به اهداف سلامتی خود به بهترین شکل ممکن را داشته باشید. این برنامه شامل یک برنامه هدایت شده است که به شما کمک می‌کند بهتر غذا بخورید، وزن خود را کاهش دهید یا با انواع برنامه‌های غذایی شخصی‌، تمرینات و محتواهایی را که با سلامتی شما در ارتباط است، دریافت کنید.

 

فرم ارسال نظر