» روال خرید فروش و نقل و انتقال پروژه آفتاب مهتاب به چه صورت است؟

روال خرید فروش و نقل و انتقال پروژه آفتاب مهتاب به چه صورت است؟

اگر به دنبال خرید و فروش و نقل و انتقال واحدهای پروژه آفتاب مهتاب واقع در منطقه 22 تهران هستید، در این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص کسب کنید.

 

پروژه آفتاب مهتاب چه پروژه ای است؟

دو برج 25 طبقه ای واقع در منطقه 22 تهران پروژه آفتاب و مهتاب می باشد که جز برج های کوهک محسوب می شود.

این پروژه عمرانی، در مرحله اجرای اسکلت فلزی قرار دارد و هنوز به طور کامل تکمیل و تحویل خریداران نشده است.

پروژه آفتاب و مهتاب با موقعیت مکانی بسیار مناسب خود، متعلق به شرکت ملی نفت است، این پروژه از بهترین و مناسب ترین فرصت های سرمایه گذاری برای خریداران واحدهای مسکونی و تجاری است که کار اجرای آن را شرکت معتبر تهران آرا انجام می دهد.

برج های این پروژه 20 طبقه مسکونی و تجاری، یک طبقه لابی و 4 طبقه منفی مختص به مشاعات و پارکینگ دارد که در هر طبقه 14 واحد مسکونی و تجاری طراحی شده که در مجموع هر برج 273 واحد مسکونی و تجاری خواهد داشت.

پروژه آفتاب و مهتاب در بلوار کوهک منطقه 22 تهران که از بهترین مناطق تهران از نظر آب و هوایی است، قرار دارد.

 

ویژگی های کلی و امکانات در پروژه آفتاب مهتاب کدام اند؟

پلان و نقشه هر یک از واحدهای مسکونی و تجاری پروژه آفتاب و مهتاب بسیار حرفه ای و مهندسی شده طراحی شده است.

متراژهای واحدهای برج های این پروژه متفاوت می باشد به طوری که 91، 94، 100، 104، 112، 117، 124، 140 و 145 پرفروش ترین متراژهای ارائه شده برای واحدهای آن است.

از امکانات واحدهای مسکونی و تجاری این پروژه می توان به وجود 2 الی 3 اتاق خواب، یک پارکینگ خصوصی و یک سرویس بهداشتی اشاره کرد. انبار اختصاصی، سالن اجتماعات و سالن ورزشی از دیگر امکانات واحدهای برج های آفتاب و مهتاب هستند.

کارفرمای ساخت و اجرای این پروژه عمرانی، زمان تحویل پروژه را سال 1401 تعیین کرده است اما در حال حاضر پروژه در مرحله اسکلت فلزی قرار دارد.

 

 

پروژه افتاب و مهتاب چه ویژگی هایی دارد؟

● پروژه افتاب و مهتاب، توسط یک شرکت سازنده بسیار معتبر در حال اجرا است.

● موقعیت مکانی پروژه بسیار مناسب است به طوری که در آب و هوای بسیار مطلوبی قرار دارد.

● از موقعیت پروژه به راحتی می توان به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و ایستگاه مترو چیتگر دسترسی پیدا کرد.

● قدرالسهم تجاری، نقشه بسیار حرفه ای هر واحد و دسترسی به واحدهای تجاری مجموعه از دیگر ویژگی های پروژه آفتاب و مهتاب است.

● همچنین دسترسی راحت به راه های ارتباطی و مسیرهای اصلی به پایتخت سبب اهمیت موقعیت این پروژه شده است.

 

شرایط پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت ملی نفت چگونه است؟

قبل از عنوان کردن شرایط پیش فروش واحدهای پروژه آفتاب و مهتاب باید این نکته را متذکر شویم که این پروژه یک ویژگی بسیار بارز دارد و آن هم اینکه واحدهای برج دارای کاربری مسکونی و تجاری هستند بدین معنی که هر یک از اعضای تعاونی از هر دو امتیاز مسکونی و امتیاز تجاری پروژه برخوردار خواهند بود و در آن مشارکت دارند.

همچنین مشارکت اعضای تعاونی در قدرالسهم تجاری پروژه آفتاب و مهتاب سبب بالا رفتن ارزش سهام اعضا شده و می تواند برای سرمایه گذاران و سودآوری آن ها بسیار مهم باشد.

 

خرید فروش و نقل و انتقال پروژه آفتاب مهتاب به چگونه است؟

نحوه نقل و انتقال پروژه آفتاب مهتاب  : به منظور خرید و فروش و نقل و انتقال امتیاز هر یک از واحدهای دو برج پروژه آفتاب و مهتاب، برای اعضای اولیه قیمت هر متر 2 میلیون تومان تعیین شده و برای افراد جدید نیز متری 6.5 میلیون تومان در صورتی که پرداخت نقدی را انجام دهند و در صورت پرداخت یکساله نیز هر متر از واحدهای پروژه متری 7.5 میلیون تومان تعیین می گردد.

 

 

اعضای تعاونی نیز جهت واریزی اولیه حداقل باید یک میلیارد و 500 میلیون تومان واریز کنند تا پس از پرداخت اقساط، آن هم ماهی 5 میلیون تومان، امتیاز هر یک از واحد های پروژه به اعضا واگذار شود.

دو عامل سبب شده که فروشنده واحدهای پروژه آفتاب و مهتاب کم باشد؛ یکی قیمت تمام شده بسیار مناسب و دیگری قدرالسهم های تجاری واحد های پروژه، از این رو در صورت مواجه با شرایط پیش فروش این پروژه ارزشمند، از فرصت پیش آمده جهت خرید واحدهای پروژه استفاده کنید.

اعضای تعاونی در صورت پرداخت اقساط 18 ماهه، با مراجعه به تعاونی پروژه می توانند طبقه و واحد خود را انتخاب کنند.


فرم ارسال نظر