» رازهای مخفی کلش رویال

رازهای مخفی کلش رویال

هر بازی از جمله کلش رویال، رازهایی مخفی دارد که بعضی از بازیکنان راجع به آن ها اطلاعی ندارند و دانستن آن ها می تواند باعث پشت سر گذاشتن رقبا شود. در این مقاله به رازهای کلش رویال پرداخته شده است.


چه رازهایی در کلش رویال مخفی شده اند؟

1- برخی از کاراکترهای بازی مانند Ice Golem و Hog Rider تنها ساختمان های داخل بازی را هدف قرار می دهند. با قرار دادن این کاراکترها در مکان مناسب، می توانید لشگر حریفتان را از مسیرشان منحرف کرده و آسیبی جدی به آن وارد کنید.

2- برای مقابله با کاراکترهایی با ویژگی Splash مانند ویزارد، می توانید از کاراکترهایی با HP بالا مانند آیس گولم استفاده کنید. سپس زمانی که تروپ حریف از مسیر منحرف شد، از پشت با کارت های کم ارزشی مانند Skeleton آن را از بین ببرید.

3- با استفاده از تروپ های تیرانداز مانند Musketeer می توانید به ارتش حریف در لاین های سمت دیگر میدان بازی آسیب وارد کنید.


4- با استفاده از Ice Spirit و اسکلت ها می توانید مگانایت ها یا تروپ های با الکسیر بالا را به سمت تاور شاهتان هدایت کنید. با این کار هم آن را سریع تر از بین برده و توپ تاور شاهتان را آماده شلیک می کنید.


5- زمان استفاده از Bandit در مقابل بندیت حریف، بهتر است تا آن را در مقابل تروپ حریف قرار ندهید. در این صورت اولین ضربه بندیت متوجه کاراکترتان می شود. قرار دادن بندیت به صورت مورب نسبت به تروپ حریف و در کنار تاورهای کناری، باعث می شود تا اولین ضربه به کاراکتر حریف وارد شود.

6- قرار دادن Bowler در پشت تاور، زمانی که سایه Goblin Barrel حریف به رودخانه وسط میدان بازی می رسد، باعث می شود تا سنگ Bowler تمام گابلین ها را نابود کند. در این صورت هیچ آسیبی نیز به تاورتان نمی رسد.


7- قرار دادن Tombstone جلوی تاور شاه، یک مگانایت را کاملا آسیب پذیر می کند و تاورکناری به راحتی آن را از بین می برد.


8- با قرار دادن Tornado در میانه میدان بازی و کنار رود، می توانید یک Royal giant را وادار به شلیک با تاور دیگرتان کنید. این راز بازی در زمان هایی که حریف تنها به تاور ضعیف ترتان حمله می کند، می تواند بسیار کاربردی باشد.

9- قرار دادن الکترو ویزارد پشت تاور، زمانی که Goblin Barrel حریف کمی از رودخانه گذشته باشد، باعث می شود تا تمام گابلین ها توسط ویزارد از بین بروند. قرار دادن مگانایت در همان زمان نیز، گابلین ها را به طور کلی نابود می کند.

10- با استفاده از Tombstone می توانید Furnace و اسپریت های آتشی را کاملا نابود کرده و از رسیدن صدمه به تاورهایتان جلوگیری کنید. این روش برای دفاع در برابر حمله گابلین ها و پرینسس و منحرف کردن هدف Mortar نیز موثر است.

11- Mortar در بازی، نقطه کوری دارد و در صورتی که برای منحرف کردن آن از کارتهایتان در همان لاینی که مرتار قرار دارد استفاده کنید، پس از مدتی هدف مرتار به سمت تاورهایتان تغییر خواهد کرد. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است تروپ خود را در لاین مخالف مرتار قرار دهید.

12- برای منحرف کردن Giant Skeleton و صدمه زدن به آن، می توانید از تروپ هایی مانند آیس گالم و هوگ رایدر استفاده کنید که فقط ساختمان ها را هدف قرار می دهند.

13- با قرار دادن آرچر در مقابل تاور شاه در زمان حمله بندیت، می توانید بندیت را به سمت تاور شاه کشیده و علاوه بر از بین بردن سریع آن، تجهیزات دفاعی تاور شاهتان را فعال کنید.

14- اگر راهی برای مقابله با اینفرنو دراگون ندارید، با استفاده از آیس گالم یا هوگ رایدر آن را از مسیر منحرف کنید تا تاورتان آن را از بین ببرد.

15- با قرار دادن Battle ram در ردیف سوم کاشی ها از سمت رودخانه، می توانید مگانایت را به طور کلی از مسیرش منحرف کنید. در این روش هیچ آسیبی نیز به Battle ram نمی رسد که باعث آسیب رسیدن به تاور حریف می شود.

16- در صورتی که حریفتان از ارتشش برای منحرف کردن حمله از تاورش استفاده کرد، می توانید ماینر را در پشت تاور قرار دهید تا تروپ حریف به سمت آن کشیده شده و کاراکترهایتان روی تاور حریف تمرکز کنند.

17- با استفاده از دو ساختمان در جلوی تاور شاه، می توانید بالن را به سمت آن کشیده و علاوه بر نابودی آن، تاور شاهتان را نیز برای دفاع فعال کنید.


18- هاگ رایدر توانایی پرش از رودخانه را دارد. با استفاده از این ویژگی می توانید تروپ حریف را از مسیر به طور کلی خارج کنید تا تاورتان به راحتی آن را از بین ببرد.

19- با قرار دادن ساختمانی دقیقا روی Royal giant، می توانید هدف شلیک آن را از تاور منحرف سازید. همچنین با قرار دادن ساختمانی مانند Tombstone در دو کاشی مقابل تاور شاه، می توانید رویال جاینت را کاملا منحرف کنید تا تاورتان به راحتی آن را از بین ببرد.

20- بیبی دراگون نیز می تواند از روی رودخانه عبور کند. در نتیجه با استفاده از آن می توانید ساختمان های حریف را بدون این که آسیبی از سمت تاورها متوجهتان شود، نابود کنید.


استفاده از جم کلش رویال

·        خرید طلا

برای بسیاری از بازیکنان استفاده از جم کلش رویال برای خرید طلا بهترین گزینه است، وقتی میگویم بسیاری از بازیکنان منظور بازیکنانی است که حداکثر خریدی که برای بازی خود کرده اند بسته ۶۵۰۰ عدد جم کلش رویال بوده است.

 

·        خرید گیفت کارت

شما باید به ۲ دلیل مهم جم های خود را صرف خریدن طلا کنید، اول اینکه هرروز پیشنهاد در فروشگاه بازی برای خرید کارت های Epic یا اصلاحا حماسی از ۲۰۰۰ عدد طلا شروع میشود و این یک معامله عالی هستش در مقایسه با اینکه شما بخواهید برای بدست آوردن کارت های Epic مستقیما جم های خود را صرف خریدن صندوقچه ها کنید تا کارت های Epic بدست آورید. شما میتوانید بیشتر از ۱ کارت Epic را از فروشگاه بخرید ، البته توجه داشته باشید برای دفعه دوم قیمت به ۳۶۰۰ عدد طلا میرسد که این در مقایسه با سرعت بخشیدن به بازشدن صندوقچه ها بسیار گران تر است .

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی 20 مورد از رازهای کلش رویال پرداخته شد. دانستن این رازها باعث می شود تا به راحتی و بدون برداشتن آسیب جدی حریف هایتان را شکست دهید.

 


فرم ارسال نظر