» بهترین هدیه تبلیغاتی ۱۴۰۲

بهترین هدیه تبلیغاتی ۱۴۰۲

وقتی به فصل زمستان می رسیم علی رقم سردی هوا بازار هدایای تبلیغاتی آخر سال گرم می شود. یکی از مرسوم ترین روش های تبلیغاتی با اهداف برندینگ و ترویج تبلیغات با اهداف مختلف خرید هدیه تبلیغاتی می باشد. هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و طبیعتا از تنوع قیمتی مختلفی برخوردار هستند. یکی از مهم ترین مسائلی که ذهن مدیران را درگیر می کند انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خوب است. اما یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در ادامه به بررسی ویژگی های یک هدیه تبلیغاتی خوب می پردازیم:


ویژگی های یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای سال ۱۴۰۲

هدیه تبلیغاتی خوب و مناسب چند ویژگی مهم دارد. این ویژگی ها همان مواردی است که مدیران ارشد برای انتخاب و خرید بهترین هدیه تبلیغاتی به آنها توجه می کنند. معمولا یک انتخاب درست برای خرید هدایای تبلیغاتی شامل جذابیت آن محصول، شکیل بودن، کارا و مفید بودن، همیشه در چشم بودن، اقتصادی بودن، ماندگار بودن و در نهایت کیفیت فیزیکی آن است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم


۱- جذابیت و شکیل بودن هدیه تبلیغاتی

جذابیت یکی از مهمترین عامل های انتخاب یک هدیه تبلیغاتی است چرا که اگر این محصول جذابیت نداشته باشد عملا هیچ تاثیری از لحاظ تبلیغاتی و برندینگ نخواهد داشت. اگر مشتریان شما یک هدیه تبلیغاتی نامناسب دریافت کنند نگرش منفی در مورد برند شما پیدا خواهند کرد. پس بهتر است یک هدیه جذاب تهیه کنید یا کلا از این موضوع صرف نظر کنید.


۲- کارا و مفید بودن هدیه تبلیغاتی

کارایی یک محصول تبلیغاتی یک تیک مثبت برای اهداف تبلیغاتی شما می باشد. چرا که با هر بار استفاده از این محصول توسط مخاطبان روزنه ایی از محبوبیت و کارایی در دل مخاطبان شما باز می شود. مفید بودن هدیه مقبولیت ذهنی ایجاد میکند و باعث می شود از برند شما به نیکی یاد کنند.


۳- همیشه در چشم بودن

یک هدیه تبلیغاتی خوب که هم زیبا باشد و هم مفید باید جوری انتخاب شود که همیشه در چشم بماند. یک هدیه رومیزی یا یک هدیه که همیشه به دنبال مخاطب باشد و مخاطب هدف هر روز با آن در ارتباط باشد. این حالت بهترین اتفاق ممکن برای هدایای تبلیغاتی خواهد بود.


۴- هدیه تبلیغاتی ارزان و اقتصادی

این آیتم اینقدر مهم است که هر مدیر با تجربه ایی حتما آن را بررسی می کند. اگر یک هدیه تبلیغاتی ۳ ویژگی قبلی را داشته باشد اما ارزان قیمت و مناسب نباشد تقریبا مورد بررسی قرار نمی گیرد. اما اگر کالای تبلیغاتی پیدا کنید که قیمت مناسبی داشته باشد و ۳ آیتم قبلی را هم با خود داشته باشد شما از لحاظ تاثیر گذاری روی مخاطب و صرفه اقتصادی به همه اهداف خود رسیده اید.


۵- هدیه تبلیغاتی ماندگار

در کنار کارایی، جذابیت و اقتصادی بودن ماندگاری یک محصول تبلیغاتی تاثیر یک هدیه تبلیغاتی را به صورت اعجاب آوری افزایش می دهد. برای مثال فکر کنید هدیه تبلیغاتی به مخاطبین خود داده اید که ۳۶۵ روز آن را مورد استفاده قرار داده اند و هر روز به یاد برند و خدمات شما افتاده اند. این اتفاق چه تاثیری روی محصولات یا خدمات شما خواهد گذاشت؟ طبعتا هر مدیر با تجربه ایی قدر چنین هدیه تبلیغاتی را خواهند دانست.


چه هدیه تبلیغاتی ارزش خرید با این ویژگی ها را دارد؟

طبیعتا اکثر افرادی که این مقاله را می خوانند به احتمال زیاد به دنبال انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خیلی خوب هستند. هدیه تبلیغاتی که ویژگی های ذکر شده را داشته باشد و گزینه خوبی برای برندینگ از لحاظ جذابیت و اقتصادی باشد. با بررسی هایی که ما انجام دادیم با توجه به وضعیت اقتصادی و همچنین آیتم هایی که ذکر شده بهترین گزینه برای خرید هدایای تبلیغاتی سال ۱۴۰۲ خرید سالنامه و تقویم رومیزی ۱۴۰۲ می باشد. سالنامه دقیقا همان محصولی است که همه این ویژگی ها را در خود جای داده است. یک سررسید لوکس که ۳۶۵ روز سال به صورت روزانه توسط مخاطبین هدف شما مورد استفاده قرار میگیرد و مدام نام برند و خدمات شما را به مخاطبان یادآور می شود. بنابراین با جمع بندی های صورت گرفته ما به شما خرید سالنامه 1402و تقویم رومیزی 1402به منظور ماندگاری، جذابیت و در چشم بودن پیشنهاد می کنیم.


نظرات
arrow سینا
به ما بیشتر هدیه تبلیغاتی سررسید و تقویم رومیزی میدن و سررسید که همیشه به خاطر کارهامون استفاده می کنیم تقویم رومیزی هم که همیشه رومیزمونه
arrow یوناس
ما هر سال تقویم و سررسید هدیه میدیدم به مشتری هامون | هربار هم تصمیم میگیریم یک هدیه دیگه بخریم باز به همین نتیجه شما میرسیم و سررسید و سالنامه می خریم.
فرم ارسال نظر