» بهترین ایمپلنت کره ای کدام است ؟

بهترین ایمپلنت کره ای کدام است ؟

ایمپلنت های کره ای پیشرفت بسیار زیادی داشته اند و می توانند با برند های برتر ایمپلنت دندان مانند ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی رقابت کنند.

بهترین ایمپلنت کره ای کدام است ؟

1.    ایمپلنت کره ای core1

2.    ایمپلنت کره ای مگاژن

3.    ایمپلنت کره ای دنتیوم dentium

4.    ایمپلنت کره ای بایوتم

5.    ایمپلنت کره ای بایوتک

6.    ایمپلنت کره ای دیو

7.    ایمپلنت کره ای Sewonmedix

این ایمپلنت دندان ها جزو بهترین ایمپلنت دندان های کره ای هستند که امروزه بسیار معروف و پرطرفدار هستند.

در این بین ایمپلنت کره ای core1 بسیار باکیفیت و ماندگار است که در بین متخصصان ایمپلنت دندان بسیار محبوب شده است.

ایمپلنت های کره ای دارای کیفیت ، طول عمر و ماندگاری بالا و قیمت مناسب و مقرون بصرفه هستند.

 

ایمپلنت کره ای core1

 

ایمپلنت کره ای core1 با طراحی خوب و قیمت مقرون بصرفه توانسته است توجه افرادی که نیازمند کاشت ایمپلنت دندان هستند را بخود جلب کند.

همچنین سیستم ایمپلنت core1 و طراحی آن باعث شده تا ماندگاری بالایی داشته باشد و برای متخصص ایمپلنت دندان نیز ایمپلنت راحت و خوش ساختی محسوب می شود که در بین متخصصان ایمپلنت نیز محبوبیت بالایی پیدا کرده است.

ایمپلنت دندان core1 ساخت کشور کره جنوبی و شرکت سایبرمد cybermed Co می باشد که توانسته است تاییدیه FDA را کسب کند.

قیمت ایملپنت کره ای core1 در سال 1402 مقرون بصرفه است و قیمت ایمپلنت core1 در تهران حدودا 11.000.000 میلیون تومان با روکش ایمپلنت سرامیکی می باشد.

طبق اطلاعات کسب شده از وبسایت دندانپزشکی آیریک : ایمپلنت کره ای core1 دارای 15 سال گارانتی و ضمانت ویژه است.ایمپلنت کره ای مگاژن megagen


ایمپلنت کره ای مگاژن MEGAGEN IMPLANT  : جزو باکیفیت ترین و بهترین ایمپلنت دندان های کره ای است که از سال 2002 شروع به طراحی و توسعه ایمپلنت های دندانی کرد و تاکنون توانسته مجوز های لازم مانند FDA آمریکا را کسب کند.

محصولات شرکت مگاژن امروزه در اکثر کشورهای جهان و علی الخصوص ایران عرضه می شود که ماندگاری و کیفیت بالایی از خود نشان داده است.

البته ایمپلنت دندان های کره ای امروزه توان رقابت با رقبای اروپایی و آمریکایی مانند ایمپلنت سوئیسی اشترومن و ایمپلنت آمریکایی زیمر را دارند.

 


ایمپلنت کره ای دنتیوم dentium


ایمپلنت کره ای دنتیوم یا ایمپلنتیوم جزو ایمپلنت های کره ای پرفروش و باکیفیت است که قیمت ایمپلنتیوم در سال 1402 در ایران 13.000.000 میلیون تومان همراه با ضمانت 15 ساله است.

شرکت دنتیوم بیش از 20 سال است که طراحی و ساخت ایمپلنت دندان انجام می دهد و کیفیت و ماندگاری خوبی را ارائه داده است.

 


قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 چقدر است ؟

 

قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 هر واحد از 5.000.000 میلیون تومان تا 13.000.000 میلیون می باشد که قیمت ایمپلنت کره ای core1 هر واحد 11 میلیون با روکش ، قیمت ایمپلنت کره ای دیو dio هر واحد 12 میلیون و بهترین قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم 13.000.000 میلیون با 10 سال ضمانت در سال 1402 می باشد.

 

جدول قیمت ایمپلنت کره ای 1402 در تهران
 


فرق ایمپلنت کره ای و سوئیسی

 

بهترین روش برای کاشت دندان طبیعی و درمان بی دندانی کاشت ایمپلنت دندان است که انواع مختلفی دارد و باید حتما قبل از انجام ایمپلنت دندان اطلاعات کاملی در این خصوص داشته باشید.

ایمپلنت کره ای در ایران انواع مختلفی دارد که از انواع بی کیفیت تا بهترین ایمپلنت کره ای مانند ایمپلنت کره ای core1 با ایمپلنت کره ای مگاژن در ایران وجود دارد.

همچنین یکی از رقبای اصلی ایمپلنت های کره ای در ایران ایمپلنت دندان های سوئیسی هستند که رقیب اروپایی و مستقیم ایمپلنت دندان های کره ای محسوب می شوند.

ایمپلنت دندان های سوئیسی از متریال بسیار باکیفیت و دقت بالایی ساخته می شوند که البته درجه بندی هم دارند و انواع درجه 2 و درجه 1 آنها با کیفیت عالی وارد ایران می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

باتوجه به کشور سازنده و شرایط ورود این محصولات به کشور ایران قطعا قیمت ایمپلنت سوئیسی در ایران بیشتر از ایمپلنت های کره ای است.

برای مشاهده قیمت ایمپلنت سوئیسی به این صفحه /ایمپلنت-دندان/iricclinic.com مراجعه کنید.

 


عمر ایمپلنت کره ای چقدر است ؟

 

عمر ایمپلنت کره ای به عوامل زیادی بستگی دارد ، بطور کلی طول عمر ایمپلنت دندان 10 تا 20 سال است که به عواملی مانند مراقبت بعد از ایمپلنت ، توانایی متخصص ایمپلنت ، مارک و برند ایمپلنت و ... بستگی دارد.

عمر ایمپلنت کره ای نیز از این قضیه مستثنی نیست و باتوجه به مارک و کیفیت ایمپلنت کره ای و همچنین نگه داری و مراقبت شخص متفاوت است.

عمر ایمپلنت کره ای بطور میانگین از 8 تا 20 سال است که طول عمر و ماندگاری مناسبی دارد. طول عمر بهترین ایمپلنت کره ای core1 نیز مناسب است و ضمانتی 15 ساله دارد.

پیشنهاد ما برای اینکه عمر ایمپلنت کره ای خود را افزایش دهید، استفاده از بهترین ایمپلنت های کره ای و همچنین مراقبت و نگه داری مناسب پس از ایمپلنت دندان است تا بتوانید از طول عمر بالای ایمپلنت کره ای استفاده کنید.

 

منبع: دندانپزشکی آیریک iricclinic.com


فرم ارسال نظر